Martin Patience'ın BBC'de yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!

Zoe Conway'in BBC'de yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
Remembering Blues Legend Etta James
Elizabeth Arrott'un VOA'da yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
New evidence of water on Jupiter's moon
Daniel Griffiths'in BBC'de yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
Nokia and Apple settle
Mark Gregory'nin BBC'de yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
Libyan Opposition: No Compromise with Gadhafi
Elizabeth Arrott'un 25 Şubat 2011'de VOA'da yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!

Tunisia Offers Lessons to Repressive Arab Leaders and Citizens
Elizabeth Arrott'un 20 Ocak 2011'de VOA'da yayınlanan analizini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
Remembering John Lennon 30 Years Later
Adam Phillips'in 7 Aralık 2010'da VOA'da yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
Bringing the Beauty of Math to Life
Faiza Elmasri'nin VOA'da yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
US and Jordan Urge Speedy Upgrade in Middle East Peace Talks
David Gollust'un 8 Temmuz 2010'da VOA'da yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
Recent Flight European Cancellations Creating Significant Economic Implications
Jennifer Glasse'nin 21 Nisan 2010'da VOA'da yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!

Europe Debates Airport Security
Jennifer Glasse'nin 7 Ocak 2010'da VOA'da yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
Top UN Human Rights Official Calls Minaret Ban Discriminatory
Lisa Schlein'ın 1 Aralık 2009'da VOA'da yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
Russian Woman Continues Fight For Equal Rights in Employment
Jessica Golloher 'ın 5 Kasım 2009'da VOA'da yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
Astérix Celebrates 50th Anniversary
Lisa Bryant 'ın 22 Ekim 2009'da VOA'da yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
German Writer Wins 2009 Nobel Literature Prize
Tom Rivers'ın 8 Ekim 2009'da VOA'da yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!

Antarctica Provides Setting for New Hollywood Thriller
Alan Silverman'ın 13 Eylül 2009'da VOA'da yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
Graffiti on New York City's Subway Trains Remembered
Faiza Elmasry'nin 25 Ağustos 2009'da VOA'da yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
Italy Consumed by Lottery Fever
Sabina Castelfranco'nun 17 Ağustos 2009'da VOA'da yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
UNDP: Poverty, Conflict Inhibit Arab Development
Meredith Buel'in 31 Temmuz 2009'da VOA'da yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
Terri Lyne Carrington Showcases Skills on 'More To Say'
Doug Levine'in 14 Temmuz 2009'da VOA'da yayınlanan haberini hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!

The Apollo 11 Moon Landing
20 Temmuz 2009'da VOA Special English'de yayınlanan bu radyo programı metnini, hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var! Buradaki konuşmalar İngilizce'yi yeni öğrenenler için spikerler tarafından normalden daha yavaş okunuyor.
Uighur Demonstrations in Xinjiang Leave 156 Dead
7 Temmuz 2009'da VOA'da yayınlanan bu haber metnini, hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
China Punishes Google, Accuses Website of Spreading Pornography
26 Haziran 2009'da VOA'da yayınlanan bu haber metnini, hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
Iranians Take to the Streets to Protest Elections
Edward Yeranian'ın 15 Haziran 2009 tarihinde hazırladığı ve VOA'da yayınlanan bu haber metnini, hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
Arab World Rolling Out Red Carpet to President Obama
Edward Yeranian'ın 3 Haziran 2009 tarihinde hazırladığı ve VOA'da yayınlanan bu haber metnini, hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!

Diana Krall Offers Fans Mellow Collection of Songs with 'Quiet Nights' 
Doug Levine'ın 20 Mayıs 2009 tarihinde hazırladığı ve VOA'da yayınlanan bu haber metnini, hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
Scientists Discuss Climate Change at World Ocean Conference
Solenn Honorine'in 12 Mayıs 2009 tarihinde hazırladığı ve VOA'da yayınlanan bu haber metnini, hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
EU Seeking Energy Independence From Russia
Lisa Bryant'ın 08 Mayıs 2009 tarihinde hazırladığı ve VOA'da yayınlanan bu haber metnini, hem okuyabilir, hem de aynı anda dinleyerek takip edebilirsiniz... Bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılıkları da var!
"Bill Gates Steps Aside at Microsoft"
03 Temmuz 2008 tarihli bu haber hem basit bir İngilizce ile yazılmış hem de rahat anlayabilesiniz diye yavaş okunuyor...
İngilizce'yi LOST dizisiyle öğreniyoruz
İngilizce'yi lost dizisiyle öğreniyoruz.. Lost senaryosundan bilmediğiniz kelimelerin karşılıklarıyla...